Reformierakond ja EKRE on viimastel nädalatel olnud oma positsioonides suhteliselt stabiilsed. Mõlema toetuses hetkel väga tugevat trendi märgata ei ole. See ei ole aga ilmtingimata tõsi kõikides valijagruppides. Reformierakonna toetus on viimastel nädalatel tõusnud pigem meeste ja eestlaste hulgas ning pigem langenud naiste ja mitte-eestlastest valijate seas. Samas on EKRE oma positsioone parandanud mitte-eestlaste seas ning nende toetus eesti valijate hulgas on viimastel nädalatel mõnevõrra langenud. Eelmisel nädalal täheldatud hüppeline toetuse tõus vene valijate hulgas on sel nädalal jätkunud ning praegu on EKRE toetus selles valijagrupis rekordilised 24.7%. See on vaid kolme protsendipunkti võrra vähem, kui eesti valijate hulgas.
Keskerakonna puhul on märgata, et nende toetus on viimastel nädalatel mõnevõrra kosunud ning seda ennekõike eestlastest valijate seas. Kuid vara on veel öelda, kas erakonnal on õnnestunud oma pikaajaline langustrend selles valijagrupis ümber pöörata. Eesti 200 puhul on praeguseks näha, et nende toetus on olnud alates septembri keskpaigast kerges languses. Samuti näeme, et Isamaa on võrreldes Sotsiaaldemokraatidega oma positsioone parandanud ning viimasel ajal on nende kahe toetused pigem liikunud vastassuunas – Sotside oma kerges languses, Isamaa oma kerges tõusus.
Kui Riigikogu valimised peaksid toimuma täna, siis saaks Reformierakond sellises Riigikogus 37 kohta, EKRE 30 kohta, Keskerakond 14 kohta, Eesti 200 8 kohta, Isamaa 7 kohta ning Sotsiaaldemokraadid 5 kohta. Võrreldes eelmise nädalaga on ainus muutus kohtade jaotuses see, et Isamaa saaks ühe koha rohkem ja Sotsiaaldemokraadid ühe koha vähem. See tähendaks omakorda, et Reform-Eesti 200-Sotsid valitsus ei saaks sellises Riigikogus enamust, kuid samas oleks matemaatiliselt mõeldav näiteks Reform-Eesti 200-Isamaa või EKRE-Kesk-Isamaa valitsus. Samuti oleks Riigikogu enamuse toetus Reform-Keskerakond valitsusel.